Konaklama

Üniversite öğrencileri için...

Sezonluk Konaklama

Elit Otel, Akdeniz Üniversitesi merkez kampüsüne 5 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır. Otelimizin bulunduğu mevkiden Antalya’nın her yerine otobüsle ve tramvayla ulaşım mümkündür.

Otelimiz, her yılın 1 Eylül ve takip eden yılın 30 Haziran tarihleri arasında (üniversite eğitim-öğretim dönemi boyunca) Akdeniz Üniversitesi’ne yakınlığının da etkisiyle, üniversite öğrencilerine otel konforunu ve rahatlığını sunarak alternatif barınma imkanı sağlamaktadır.

Hizmete açıldığı tarihten günümüze kadar, üniversite öğrencilerinin barınma konusunda tercihi olan işletmemiz, 36 oda ve 65 yatak kapasitelidir.

Bütün odalarımızda; banyo-wc, merkezi sıcak su, ders çalışma masaları, kitaplık, gardrop, klima, buzdolabı, lcd tv ve telefon bulunmaktadır. Ayrıca, her katta bulunan wi-fi (wireless) dağıtım cihazlarıyla kablosuz internet imkanı sunulmaktadır.

Öğrencilerin tercihine göre; tek kişilik (küçük-büyük oda), iki kişilik ve üç kişilik olmak üzere alternatifli odalarımız bulunmaktadır.

Otelimizde, öğrencilerin rahat ve sessiz bir ortamda ders çalışabilecekleri etüt odası, çamaşırlarının yıkanacağı-kurutulacağı ve ütü yapabilecekleri çamaşırhane, yiyecek-içecek ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri restaurant-büfe bulunmaktadır.

Elit Otel, 25 yıldır üniversite öğrencileri için konforun ve başarının adresidir.

Elit Otel

Oda Seçeneklerimiz

Ekonomik Oda

Ekonomik Tek Kişilik Oda

Standart Oda

Tek Kişilik Oda

Standart Oda

İki Kişilik Oda

Standart Oda

Üç Kişilik Oda